Сьогодні до Дружківки, Торецька та Попасної поїхало кілька десятків примірників сучасної дитячої художньої та розвиваючої літератури, зібраної редакцією 04597.com.ua. Серед авторів – Михайло Слабошпицький, Дмитро Павличко, Григорій Фалькович, Віталій Близнюк, Оксана Кротюк. Завдяки волонтерам Фестивалю «З країни в Україну» уже 4-й рік поспіль мешканці невеликих міст прифронтової зони, отримують книги, подарунки, навчаються ремесел на майстер-класах народних умільців та заряджаються музикою відомих виконавців, які пропагують українське слово на сході.
З часу заснування Фестиваль розрісся і позиціонується не тільки, як музичний, а й освітній передусім. Цього року додалася локація громадських організацій, котрі вирішують соціальні проблеми містян. Окрім того, у кожному місті акція має свою родзинку, відображаючи історію краюйте
Читайте також: Скільки канікул буде в ірпінських школярів восени
Після завершення активних фаз на Фестивалі, волонтери Фундації «З країни в Україну» не залишають роботи по українізації населення сходу держави. Там функціонують локальні осередки з містян, котрі завжди на зв’язку з Великою Україною і радо приймають її посланців (музикантів, письменників, психологів) та подарунки. Особливо − дитячі книги. Тому, якщо у вас зараз виникло чи виникне згодом бажання подарувати частинку тепла свого серця малюкам та підліткам прифронту – приносьте у редакцію сайту 04597.com.ua. Ми з радістю передамо!
Хана Берас