Як оплатити одноразову поїзку громадським транспортом у Києві тим, хто там рідко буває?

Якщо у вас на телефоні немає NFC (безконтактна оплата банківською картою), а епоха жетончиків, талонів та "зелених карток" впевненно підходить до кінця, тай до Києва ви їздите двічі на місяць і панікуєте як оплатити проїзд? Спокійно! З 1 квітня 2020 року в метро та у наземному транспорті для оплати одноразового проїзду діятиме єдиний елетронний квиток. 

Що таке єдиний електронний квиток?

Це QR-квиток, термін дії якого становить 15 діб з моменту покупки. Ним можна буде скористатися як у роздрукованому так і в електронному вигляді через смартфон. Все що потрібно - це піднести екран телефону з QR-квитком або роздрукований квиток до дзеркальної частини валідатора, дочекатися звуку та натиснути кнопку "Підтвердити використання".

Де його можна придбати?

1. у додатку Kyiv Smart City;

2. у терміналах самообслуговування Ibox, EasyPay, 2click;

3. за допомогою чат-ботів Kyiv Pay Bot і KyivMetroBot у Telegram та Facebook;

4. на станціях метро (лише за готівку): «Академмістечко», «Берестейська», «Шулявська», «Вокзальна», «Університет», «Театральна», «Хрещатик», «Арсенальна», «Дніпро», «Гідропарк», «Дарниця», «Лісова», «Героїв Дніпра», «Почайна», «Майдан Незалежності», «Льва Толстого», «Палац Україна», «Либідська», «Голосіївська», «Васильківська», «Сирець», «Золоті ворота», «Кловська», «Славутич», «Осокорки», «Харківська», «Вирлиця», «Червоний хутір».

Підписуйтесь на нас у ФейсбукІнстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!

Читайте також: Монетизація пільг: як онлайн контролювати рух коштів на рахунку