Незважаючи на велику кількість внутрішньо канальних навушників, накладні моделі не втрачають своєї популярності. На https://1-m.com.ua/ua/nakladnye-naushniki/ представлено великий вибір таких пристроїв на всі випадки. З їх допомогою можна слухати музику вдома, займатися спортом, подорожувати.

Чому саме накладний тип?

Така конструкція набагато зручніше інших. По-перше, динаміки більші, тому звук якісніше. По-друге, навушники з верхньою дужкою дуже зручні при відпочинку та переміщенні. По-третє, звукоізоляція нижча, тому можна чути зовнішні звуки (для безпеки прогулянок).

З плеєром, телефоном, ноутбуком або ПК навушники поєднуються за допомогою:

  • 3,5 мм jack;
  • USB;
  • USB type C;
  • 2.5 мм jack;
  • Lightning;
  • бездротовий спосіб.

Саме перший тип найбільш популярний для дротових моделей. Лише деякі виробники випускають інші технології підключення. В останні роки дуже популярним стало бездротове з’єднання. За допомогою бездротових навушників можна дивитися телевізор на відстані, або слухати музику зі смартфона. Головне щоб пристрій мав Bluetooth. Електроніка приймає сигнал на відстані 10-30 м.

Ключові параметри вибору

Деякі характеристики потребують уваги. Серед них акустичне оформлення (закрите/відкрите). Закриті моделі ізолюють слухача від зовнішнього світу, а відкриті забезпечують лише часткову звукоізоляцію.

Конструкція дужки також впливає на зручність використання. В класичних навушниках дужка проходить над головою. В більшості моделей є можливість регулювання в залежності від розміру голови.

Від матеріалу та форми амбушюрів також залежить зручність. Рекомендується вибирати амбушюри з натуральної шкіри або тканини з перфорацією (для вентиляції). Силікон або замінники шкіри викликають дискомфорт особливо в спеку.

Частотний діапазон повинен включати всі частоти від 20 до 20 тис. Герц. Якщо цей діапазон ширше, то звук буде ще більш якіснішим. Імпеданс до 100 Ом більш підходить для плеєрів та телефонів, а вище 100 Ом – для прослуховування через підсилювач.