Нарешті настає момент, коли потрібно набратися терпіння. Найголовніше – не падати духом і писати регулярно, навіть якщо здається, що записи ніхто не читає.
Ведення блогу про подорожі вимагає регулярності
У туристичному блозі важливі тексти та фотографії. Мандрівник Ігор Сподін вважає, що було б добре, якби хоча б одна з цих речей вийшла для автора справді гідно. За допомогою легкої ручки фотографія може відігравати другорядну роль, і навпаки – з дивовижними кадрами передача з вуст в уста непотрібна.
Важливо, як пише автор, а не звідки
Також неправильно думати, що набирають популярності лише блоги про подорожі по світу та екзотичні місця. Треба пам’ятати, що більшість читачів з різних причин не можуть собі дозволити такі поїздки.
Важливі оригінальні ідеї для банальних місць, поради, досвід та власна думка – адже важливо те, як пише автор, а не звідки. Хороші туристичні блоги зазвичай формують думку, і їх автори, безумовно, не бояться обговорення.
Формування ідентичності
Починається процес формування ідентичності. Читачі мають дізнатися про нового персонажа в блогосфері, тож настав час запустити машину самореклами і тут на допомогу приходять соціальні мережі. Вони є не тільки відмінним каналом спілкування в той час, коли написати довгий пост неможливо з різних причин. Фото в Instagram, коротка замітка в Twitter або посилання на блог, розміщене у Facebook, точно не зашкодять, а можуть полегшити автору зібрати ширшу аудиторію.
Головне – автентичність
Не менш важлива автентичність. Тексти, написані лише для хорошого позиціонування, легко розпізнати. Такі заходи можуть просувати блог у пошукових системах, але можуть ефективно відлякати читачів, які шукають світогляд автора, а не комерційні хитрощі. Зв’язок між блогером і читачем також поглиблюють авторські зустрічі, презентації та слайд-шоу.