Трифазна система манікюру з гель-лаком дуже популярна. В такому випадку використовується база і топ для гель лаку. Вони допомагають уникнути сколів, зміцнити нігті та носити покриття тижнями. За допомогою баз та топів, можна зробити нігті рівними та надовго утримати на них гель-лак в ідеальному стані. Найпопулярніша схема нанесення гель-лаку складається з трьох етапів: нанесення бази, або базового покриття, гель-лаку та топу, або фінішного покриття. Для цього не обов'язково бути майстром – достатньо вибрати якісні продукти та робити все за правилами.
База для нігтів: що це і навіщо потрібно?
Що таке база? Це спеціальний засіб, який можна розглядати, як прошарок між натуральним нігтем та штучним покриттям. Її використання – важлива та обов'язкова складова при створенні трифазного манікюру. Базовий шар має кілька найважливіших функцій. Основними є забезпечення зчеплення. Але й інші функції також дуже важливі. База також:
- Здійснює захист нігтьової пластини від попадання пігментуючих речовин.
- Вирівнює ніготь. Жодні недоліки та дефекти не будуть помітні.
- Зміцнює ніготь. Особливо актуальною ця властивість є для жінок, які мають тонкі нігті, які часто ламаються. Завдяки покриттю вони можуть ходити з одним манікюром довше двох-трьох тижнів.
- Дозволяє здійснити донарощування нігтьової пластини.
Саме база входить у прямий контакт із нігтем, тому важливо, щоб вона не тільки забезпечувала стійке покриття, але й не шкодила натуральному нігтю. Однією з причин розшарування нігтя, появи сколів та тріщин є неправильно підібрана база. Стан нігтьової пластини у всіх різний: у когось вона міцна, а у когось – тонка, м'яка та пластична. Тому потрібно аналізувати стан нігтьової пластини та приділяти особливу увагу вибору базового покриття.
Топ для нігтів: що це і для чого потрібно?
Топ служить шаром, що закріплює. Також його використовують як декоруючий шар для кольорового покриття нігтів. Верхнє покриття запечатує гель-лак і забезпечує тривале носіння та стійкість манікюру. При цьому важливо використовувати тільки якісне покриття, наприклад Kodi Professional.
Завдяки різноманітності видів покриттів можна створювати різні ефекти від матування або мерехтіння до створення градієнта.
До основних функцій топів відносять:
- Забезпечення надійного захисту кольору від подряпин та інших можливих механічних пошкоджень. А також від негативного впливу, який може надавати довкілля, хімічні засоби та навіть жорстка вода.
- Забезпечує створення ідеального відблиску.
- Дозволяє повністю завершити вирівнювання поверхні, яке розпочато на попередніх етапах.
- Забезпечує максимально надійну фіксацію дизайну.
- У деяких випадках може мати додаткові цікаві ефекти. Наприклад, такі як матовість.
По текстурі верхнє покриття для гель-лаку може бути густим або рідким. Щільні суміші добре фіксують блискітки і стрази. Текучі хороші для гладкого фінішу.
Інші варіанти нанесення манікюру
Трифазна система манікюру є найстійкішої. Але при цьому, дизайн з покриттями даного типу займає більше витрат і за часом, і фінансами. Тим не менш саме такий лак користується найбільшою популярністю, особливо якщо дівчина хоче просто відростити нігті під міцним та надійним щитом із полімерного матеріалу. Трифазний манікюр без бази та топу – неможливий, оскільки для такого дизайну це основні, обов'язкові продукти.
Є варіант, при якому наноситься лише один шар покриття. Він називається однофазним. У такому разі використовується лише гель-лак. Спосіб підходить виключно для здорових, міцних нігтів, на яких немає жодних дефектів.
Також існує двофазний спосіб нанесення покриття. У такому разі використовується лише гель-лак та топ.