На красу шкіри впливає рівень її зволоженості, що залежить від кількості гіалуронової кислоти у тканинах. Ця речовина має унікальні властивості затримувати воду, напитуючи шкіру зсередини, і контролювати гідробаланс. Після 25 років організм скорочує вироблення цієї кислоти, через що з'являються перші ознаки старіння.

Як зволожити шкіру та зберегти водний баланс

Чи вистачає вашій шкірі вологи? Відповідь це питання дасть стан шкіри – зниження тургору, поява зморшок, наявність гіперпігментації та інших вікових проблем – свідчення потреби у додатковому зволоженні.

Косметологія пропонує ефективну процедуру для підтримки зволоження шкіри – біоревіталізації. Вона є ін'єкційним введенням у глибокі шари шкіри гіалуронової кислоти. Поповнюючи недолік полімерного з'єднання, можна повернути та продовжити шкірі молодість.

Як працює біоревіталізація

Процедура ефективно зволожує шкіру зсередини. Також запровадження гіалуронової кислоти додатково стимулює організм самостійно її виробляти. Це означає, що працює як принцип замісної терапії, а й запускаються процеси регенерації. Крім того, активізується робота клітин-фібропластів, які синтезують колаген та еластин.

Поповнення дефіциту гіалуронової кислоти докорінно змінює стан шкіри: вона є сполучною у міжклітинному матриксі. Її рівень впливає на розподіл вологи, завдяки її актіоксидантним властивостям відбувається боротьба із вільними радикалами. Достатність гіалуронової кислоти визначає процеси старіння та є справжнім еліксиром молодості.

Перевагами біоревіталізації є: швидкий ефект від процедури, вплив на глибокі слова шкіри, збереження результату на тривалий час, безпека процедури.

Показання до біоревіталізації

Зволоження показано втомленою, в'яне шкірі, при перших ознаках старіння. Зверніть увагу на появу дрібних мімічних зморшок, порушення водного балансу, гіперфункцію сальних залоз, зниження тургору, гіперпігментацію, а також тьмяний колір обличчя.

Ці ознаки вказують на потребу ін'єкційного введення гіалуронової кислоти. Чим раніше буде розпочато терапію, тим простіше і дешевше повернути шкірі здоров'я та відстрочити старіння.

Біоревіталіація застосовують також перед пілінгами, лазерними шліфуванням та пластикою обличчя. Завдяки введенню гіалуронової кислоти, шкіра швидше відновлюється після складних процедур. Також біоревіталізація справляється з темними колами навколо очей, нормалізуючи кровообіг та гідробаланс.

Процедуру проводять як на обличчі, так і в ділянці шиї, декольте, рук.

Курс біоревіталізації та протипоказання

Перед проведенням біоревіталізації косметолог проводить огляд та діагностику, визначається стратегія лікування та препарат. За день до процедури проводять тест на алергічну реакцію.

Біоревіталізація проводиться на продезінфікованій шкірі шприцом з тонкою голкою. При низькому больовому порозі використовується місцева анастезія. Препарат вводять інтродермально до появи невеликих папул, які розсмоктуються протягом кількох діб.

Оптимальний курс – 5-7 процедур із періодичністю 10-20 днів. Надалі для профілактики біоревіталізації повторюють раз на півроку.

Процедуру не проводять за наявності запальних захворювань, онкології, епілепсії, хвороб згортання крові, а також при алергії на компоненти препарату.