Система освіти складалася століттями, і вона може змінитися раптово. Вчителям регулярно «підкидають» оновлення, і їм доводиться підлаштовуватись під них. Щоб навчити чогось дітей, їм необхідно постійно вдосконалювати свої знання та навички: вони навчаються разом зі своїми підопічними. Нове завжди сприймається з побоюванням. Всі ми спочатку придивляємося до чогось незвичного, ще не розуміючи, що на нас чекає і яким буде результат наших дій. Те саме відбувається і з педагогами, і не всі схвалюють новації в освітній сфері. Однак є й такі, хто вловлює сучасні тенденції, усвідомлюючи, що це необхідно, щоб бути на одній хвилі з учнями та дати їм більше знань високого рівня.

Ознайомитися з каталогом тренінгів підвищення кваліфікації ви можете за посиланням https://hub.atoms.com.ua/!

Додаткова освіта вчителів – це всілякі курси підвищення кваліфікації, пройшовши які педагоги стають компетентнішими. Сьогодні з'являються нові форми – це всілякі майстерні, тренінги, воркшопи, які орієнтовані на практику. Різні формати здобуття нових знань для трудової діяльності забезпечують професійне зростання педагога.

Підвищення кваліфікації вчителів: як працюють курси?

Вони є обов'язковими для педагогів, хоча дехто чинить опір отриманню додаткової освіти, кажучи, що «відпрацюють у школі ще рік-два, а потім звільняться». Мало хто так робить: багато вчителів мають педагогічний стаж, який обчислюється десятиліттями.

Українські школи оснащуються різним обладнанням, але нерідко воно просто припадає пилом за зачиненими дверима і не використовується за призначенням. Чому? Бо ніхто не вміє з ним працювати! Хоча з його допомогою можна проводити максимально цікаві уроки та додаткові заняття. Педагоги бояться, що щось зламається і їм доведеться за це платити. Через страх вони не дають і не показують учням, наприклад, 3D-принтер, який спеціально був куплений з метою навчання!

Вчитель повинен зростати і розвиватися, з кожним роком стаючи на сходинку вище у професійному плані. Він не може сказати: "Я і сам все знаю і вмію". Якщо це так, то чому на твоїх уроках учні читають параграфи, а чи не проводять самостійні досліди?

Курси підвищення кваліфікації спрямовані на те, щоб дати фахівцеві найсучасніші та найактуальніші знання у сфері навчання, викладання конкретних дисциплін, організації занять. Додаткове навчання – це можливість дізнатися про щось нове, яке можна легко застосувати в роботі та використовувати для мотивації учнів.