Ковдра - один з основних видів постільних речей, яка використовується практично цілий рік. Легкі вироби з бавовни або льону забезпечать комфорт у літню пору, тоді як теплі ковдри зігріють узимку або в міжсезоння, коли ще не включили батареї.
На нашому сайті представлений величезний асортимент домашнього текстилю, що дозволяє вибрати не тільки постільні речі, але і рушники для ванни в онлайн каталозі https://auchan.ua/polotenca/.
Різновиди ковдр та їх особливості
На українському ринку постільної бiлизни можна побачити великий вибір ковдр. Діапазон цін такий самий широкий, як і асортимент продукції, тому багато користувачів не можуть визначитися з вибором конкретної моделі, особливо якщо у двох зовні дуже схожих ковдр велика різниця в ціні.
Щоб правильно вибрати підходящі постільні аксесуары, необхідно враховувати такі важливі моменти:
• сезонність;
•розміри;
• матеріали, з яких вони виробляються.
Сезонність - перший критерій вибору аксесуарів для сну. Для зручності покупців багато виробників залишають спеціальне маркування, яке малюють на етикетцi у вигляді паралельних ліній, зірочок, крапок або інших простих символів. Їхня кількість показує, наскільки теплим буде покривало. Наприклад, одна або дві позначки означають легкий (літній) варіант. Під таким простирадлом буде комфортно спати без піжами при температурі в кімнаті не нижче +20 градусів. Три позначки – це всесезонні моделі, які створять комфорт навесні чи восени, коли без центрального опалення ще досить прохолодно. Текстиль, позначений чотирма або п'ятьма значками, використовується для сну та відпочинку в зимовий час, або коли температура у спальні опускається нижче +16 градусів.
Існує кілька типорозмірів ковдр, які відповідають вітчизняним та європейським стандартам. На нашому ринку найчастіше присутні полуторні (140х205 см) та двоспальні (172х205 см) варіанти. Також є категорія постільних речей формату «євро», де стандартний розмір покривала становить 200х220 см.
Один із ключових критеріїв вибору простирадла – це матеріали, що використовуються при його виготовленні. За технологією виготовлення вироби можуть бути трьох видів – набивні, стьобані та комбіновані. У першому випадку перед нами однорідне полотно, виготовлене з овечої або верблюжої вовни. Стьобані моделі складаються з двох шарів матеріалу, між якими знаходиться наповнювач. Щоб покривало не втрачало форму, наповнювач простібується нитками. Комбіновані моделі з одного боку мають стьобану текстильну основу з наповнювачем, а з іншого – цілісне вовняне полотно.
Раніше всі ковдри виготовлялися з натуральних матеріалів – переважно з вовни, пуху, вати та шовку. Поява синтетичних наповнювачів (синтепон, холлофайбер, штучний пух) розширила модельний ряд покривал, а також зробила їх доступнішими за ціною. При цьому штучнi матерiали по деяким показникам не поступаються натуральним аналогам, а десь навiть вважаються кращими.
Правильний вибір ковдри забезпечить комфортний сон та відпочинок у будь-яку пору року.