Досконалих людей не буває, але в деяких випадках недосконала зовнішність стає причиною поганого настрою і навіть тривожних станів. Щоб допомогти таким пацієнтам, почала активно розвиватись пластична хірургія, а за нею й естетична медицина. Це дозволило багатьом людям отримати бажане — фігуру мрії, ідеальні форми, красиве та доглянуте обличчя як з обкладинки журналу. Та пластична хірургія й естетична медицина не тотожні явища. Розглянемо, в чому відмінність.
Основні завдання пластичного хірурга
Працювати пластичним хірургом дозволяється лише після проходження спеціалізованого навчання та отримання сертифіката затвердженого зразка. Частіше за все потрібно:
- пройти 4 роки навчання в медичному училищі;
- здобути вищу освіту загального хірурга, а потім пластичного хірурга (це ще близько 8–10 років);
- скласти екзамени та отримати сертифікат пластичного хірурга.
В основному пластичні хірурги займаються реконструктивними операціями, які дозволяють скоригувати зовнішність пацієнтів, відновити функціональні можливості тіла. Багато людей щороку отримують травми або ж народжуються з вадами, через які не відчувають себе привабливо. В таких випадках потрібні вмілі руки пластичних хірургів, досвідченні професіонали. Саме такі віддані прихильники своєї справи працюють в клініці ANACOSMA. За посиланням https://anacosmo.ua/uk можна записатись на попередню консультацію та отримати детальну інформацію щодо широкого спектру процедур сфери пластичної хірургії.
Пластичний хірург може скоригувати:
- ніс (ринопластика, септопластика);
- груди (збільшення, підтяжка, ліпофілінг, гінекомастія, корекція сосків);
- обличчя (ліпосакція, блефаропластика, ліпофілінг, булхорн, підтяжка, отопластика);
- тіло (ліпомоделювання, ліпофілінг, ліпосакція, абдомінопластика та пластика сідниць).
Також за необхідності здійснюється інтимна пластика у вигляді лабіопластики. Може виконуватись пересадка волосся як чоловікам, так і жінкам.
Головні напрямки сфери естетичної медицини
Професійні лікарі-косметологи зобов’язані мати повну вищу медичну освіту, після якої проходять інтернатуру за спеціальністю терапевт, дерматолог, гінеколог, отоларинголог або дієтолог. На подібне навчання відводиться 7–8 років, після чого необхідно скласти екзамен та отримати сертифікат спеціаліста косметичної медицини. Далі спеціалістом естетичної медицини може бути проведена:
- апаратна косметологія (кріоліполіз, лазерне видалення судин та омолодження, фотоомолодження, SMAS ліфтинг та лазерне шліфування);
- ін’єкційна косметологія обличчя (мезотерапія, біорепарація, контурна пластика, волюмізація, ботоксна ін’єкційна косметологія);
- процедура схуднення та догляду за тілом (бодіконтурінг, скульптурування, ферментотерапія, дієтотерапія);
- дерматологічна та трихологічна терапія, тобто лікування волосся, видалення шрамів, рубців, пігментних плям.
Якщо для відчуття повноцінного щастя не вистачає лише досконалої зовнішності, тоді за допомогою професіоналів — пластичних хірургів та лікарів-косметологів — можна досягти своєї мрії. В цьому радо допоможуть лікарі клініки ANACOSMA, які досягли рівня спеціалістів міжнародного класу.