До 50-60 років літні люди набувають не лише цінного життєвого досвіду, а й важкого багажу проблем зі здоров'ям. Через відсутність часу або небажання звертатися до лікаря, люди похилого віку терплять біль і намагаються впоратися з неприємними симптомами за допомогою ліків, які радять знайомі або рекомендує фармацевт із найближчої аптеки.

Таке ставлення до свого здоров'я дуже небезпечне у будь-якому віці і особливо у літньому. Важливо пам'ятати, що дбайливе ставлення до себе – це ключ до максимально довгого та щасливого життя. Здати аналізи в м. Ірпінь ви завжди можете у медичній лабораторії Nikolab!

Перелік обов'язкових аналізів для людей похилого віку

Регулярна здача аналізів крові та сечі є одним із найпростіших способів контролювати своє здоров'я. Перелік та періодичність контрольних аналізів визначає лікар. Як правило, до списку основних аналізів для людей похилого віку входять:

 - загальний аналіз крові,

 - біохімічний аналіз крові,

 - аналіз крові на цукор,

 - загальний аналіз сечі.

Докладніше про це читайте на сайті медичної лабораторії Nikolab за посиланням https://nikolab.com.ua/!

Навіть якщо ви добре почуваєтеся і у вас нічого не болить, ці 4 аналізу дозволять вам контролювати своє здоров'я, а значить підтримувати високий рівень якості свого життя.

Як отримати направлення на аналізи?

Напрямок на аналізи виписує лікар. Найчастіше це лікар-терапевт, але не обов'язково. Це може бути вузький фахівець: ендокринолог, уролог, кардіолог тощо. Пам'ятайте, що дати правильну інтерпретацію результатів аналізів може лише лікар. Він зіставляє отримані дані із загальною історією хвороби, віком та іншими факторами, може оцінити їх у динаміці та призначити курс профілактики чи лікування.

Загальні правила підготовки до здавання аналізів

На результати аналізів впливає психофізичний стан пацієнта. Так, якщо людина хвилюється у неї може підвищуватися цукор у крові та змінюватися інші біохімічні показники. Звичайно, багато хто боїться здавати аналізи: деяких лякає болючість процедури, але більшість людей бояться дізнатися, що хворі. Тому перед складанням аналізів важливо налаштувати себе на позитивний лад.

Якщо ви хвилюєтеся, перед тим як увійти до процедурного кабінету, зробіть кілька глибоких вдихів та видихів. Це допоможе трохи розслабитися та знизити внутрішню напругу.

Також важливо провести напередодні правильну підготовку до здачі аналізу. Тоді ви можете розраховувати на отримання об'єктивних результатів.