Часто причиною відмови собі у покупці велосипеда є брак вільного місця для зберігання. Або ж частину дороги потрібно долати все ж таки на іншому транспорті, й тоді постає питання про те, куди ж подіти двоколісного. На щастя, рішення є – і воно як ніколи просте.

Складаний велосипед – це вибір для міста №1

Не всі знають, що такий вид транспорту існує. І так, він справді складається за пару хвилин до розмірів невеликої валізи. У такому вигляді його можна перевозити в громадському транспорті, метро, багажнику автомобіля або ж тримати вдома у маленькому кутку. Складні велосипеди для дорослих ідеально адаптовані до міського середовища та рівних доріг. Їх ще називають фолдерами або трансформерами.

Ось основні їх переваги:

  1. Універсальність в плані віку велосипедиста – є моделі для дітей та дорослих.

  2. Наявність декількох типів з різним ступенем складаності.

  3. Хороша швидкість: до 30 км/год завдяки трьохшвидкісній трансмісії.

  4. Маневреність.

  5. Ергономічність. Для складання не потрібен жодний інструмент чи велика фізична сила.

Єдиний нюанс – такий транспорт не підходить для катання по нерівному бездоріжжю або багатокілометрових заїздів, оскільки призначений для міста. Багато моделей мають спеціальний чохол в комплекті, куди зручно поміщати байк-трансформер. 

Види складаних велосипедів та їх характеристики

Розрізняють моделі з такими варіантами складання:

  • Велосипед, що складається навпіл по рамі. Це найбільш популярний байк-трансформер. Складання дуже швидке та просте.

  • Багатоскладний – вимагає складання ще й заднього колеса для менших розмірів. Через це його вага стає більшою.

  • Зі складною рамою і розбірною конструкцією. Трансформується по частинах до найменших габаритів, але довго. Менш надійна конструкція.

При виборі варто звернути увагу також на матеріал рами (алюміній, сталь або карбон). Від цього залежить вага, яка коливається в діапазоні 7-11 кг. Алюмінієві рами одні з найлегших та найбільш доступних. Діаметр коліс буває від 20 до 26 дюймів (чим менше, тим компактніший велосипед).

Щодо виробників, то багато брендів пропонують власні лінійки складних байків, які мають багато чого спільного.

Pride Mini – складаний велосипед з українським корінням

Модельний ряд компанії представлений трьома велосипедами, із однією, трьома та шістьма швидкостями відповідно. Завдяки алюмінієвій рамі вага моделей не перевищує 13,5 кг, а усі колеса мають діаметр 20 дюймів. Цікава особливість фолдерів Pride Mini – один універсальний розмір рами, що підійде кожному, незалежно від зросту. Ціновий діапазон у них досить широкий, отже лінійка точно варта уваги.

Веломагазин LetsBike який розташований у Києві має великий асортимент складних велосипедів, серед яких ви можете обрати модель яка підійде саме вам. У магазині діє безкоштовна доставка по Україні, якщо ви перебуваєте в іншому місті.