Манікюр являє собою один із видів жіночого декору, який ні в якому разі не можна кидати напризволяще. Краса потребує жертв, але здебільшого не таких вже й значних. Одразу після того, як жінка залишить затишний салон краси Сейзо чи будь-який інший, на перший план для неї виходить догляд за руками та нігтями. Адже, щоб якнайдовше зберегти неповторну красу, подаровану справжніми фахівцями своєї справи, доведеться докласти деяких зусиль. З цього приводу не слід надмірно перейматися, адже прості обмеження та засоби для догляду, яких вимагає оригінальний манікюр, ще нікому не зіпсували настрій.

AD_4nXee1g4qp4_PGdp_WeHjV1a9cXNrE-a7bpe3ra5X5VxQXfH62H6UX2FKGPvV93WP9JQyjvqia98OLVlUHmtJKW17jQPJJtM85S2AMe5YTmfMqCe4C9Q2FkR6yXHflLQEOhNxhTWWAn58PoEZ9CJphg?key=SumWz4EfRKbaBBqiA4Lx4h3s

Як правильно доглядати за манікюром

Попри те, що сучасні покриття вирізняються достатньою міцністю, перші кілька днів догляд за нігтями вдома вимагає дотримання простого правила, яке полягає в тому, що не слід піддавати руки впливу високих температур. Лакове покриття може швидко втратити привабливий вигляд або навіть пошкодитись під час перебування в сауні чи надмірно гарячій ванні. Суттєві перепади температури та ще й у вологому приміщенні провокують мікро-ушкодження, які згодом призводять до непоправного. Саме тому під час миття посуду треба використовувати лише злегка теплу воду.

Якщо виникає потреба скористатися засобами побутової хімії, то не обійтись без гумових рукавиць. Загальновідомо, що під впливом різних хімічних сполук манікюр не тільки втрачає красу, а й легко руйнується.

Манікюр буде довго радувати, якщо триматися подалі від гострих предметів. Навіть звичайна застібка-блискавка здатна завдати ушкоджень тендітному покриттю, а тому слід ставитись до нього якомога уважніше.

Чи варто зволожувати руки після манікюру

Після накладання манікюру багато жінок стикаються з неприємним явищем, яке поступово починає псувати загальний вигляд рук. Йдеться про задирки навколо нігтів та лущення шкіри внаслідок висихання. Саме тому догляд за нігтями обов’язково передбачає декілька процедур, орієнтованих на постійне зволоження:

  • Зволожувальний крем потрібно застосовувати не тільки зранку та ввечері, а й впродовж дня. Підходить будь-який варіант, що буде комфортним за ароматом та текстурою.
  • Неможливо підтримувати привабливі нігті, якщо шкіра рук страждає від пересихання. Виходячи з цього, з’являється необхідність догляду за кутикулою. Подолати проблему допоможуть спеціальні масла, які містять одну чи декілька активних речовин. В більшості випадків буде достатньо нанести лише одну краплю на кутикулу кожного пальця, а потім втерти її в ніготь та навколо нього.
  • Ще більший ефект очікується від ванночок для рук. Вони є чудовим засобом, який допоможе підтримувати манікюр у чудовому стані. Достатньо приділити лише 15 хвилин, щоб завдяки простій процедурі укріпити нігті та забезпечити здоровий вигляд рук. Зазвичай для цього використовують масло апельсина чи грейпфрута, підігріте до комфортної температури. 

AD_4nXfpkQ7TYMlqHTKXOAWyfPP7L0_XS4yseavcebb4P3CWYukA8itMkkaeOO-PWzRqsIci-jIpe_JgA5cBN2mxf2M6SfsRcpay-r9yaka3JLrM_90Au51wZBe36OAH70KBPyOednHKKcU_hOZegMaxE04?key=SumWz4EfRKbaBBqiA4Lx4h3s

Для додаткового догляду можна застосувати ванночки з морською сіллю. Тим, хто занепокоєний надмірною ламкістю, варто звернути увагу на склад, до якого входить тепла рослинна олія, декілька крапельок йоду, вітамін А та сік лимону.

Зробіть вашим рукам приємно

Звичайно ж, не слід забувати, що навіть коли руки виглядають майже ідеально, варто додержуватись декількох елементарних правил. Жінкам з оригінальним манікюром не рекомендується зловживати використанням вологих серветок, які містять спирт. Він активно сушить шкіру та руйнує захисні шари. Під час миття рук не варто користуватися милом з високим рівнем pH або антибактеріальними засобами. Щоб висушити руки, найкраще підходять звичайні серветки, а не автоматичні сушарки.