Наразі, майже всі українські оператори мають намір підвищити тарифи на мобільний зв’язок. Тому, у людей виникає логічне питання: “Як заощадити на щомісячному пакеті послуг?” Річ у тім, що у межах одного тарифного плану може бути доступно безліч функцій, частину з яких людина не використовує.
Одним з простих рішень буде відключення певних опцій на користь тих, що дійсно потрібні 24/7. Але, це ще не все, що можна зробити з метою зменшення витрат. Тим часом, відволіктися від проблем можна за допомогою проєкту https://holdgroup24.com/casino/betking/, який надає доступ до сотень слотів і має ліцензію КРАІЛ.
Способи економії на дзвінках та повідомленнях
У сенсі здійснення дзвінків, варто визначитися, на які номери людина дзвонить найчастіше. Наприклад, це допоможе визначитися з кількістю хвилин на зв'язок з номерами інших операторів. Додатково, варто привчити себе до таких дій:
- Зменшити наявність супровідних опцій на кшталт “мелорінгу” від LifeCell, якщо вони непотрібні;
- Використання двох сім-карт, особливо якщо вони від двох різних операторів;
- Регулярна перевірка балансу і минулих списань;
- Ретельне ознайомлення з будь-якими оновленнями пакетних послуг;
- Надсилати виклики за допомогою наявного месенджера типу Viber або WhatsApp (це стане у пригоді, коли потрібно спілкуватися з друзями, які перебувають за кордоном).
Щодо повідомлень, технології SMS і MMS вже давно відійшли у минуле, хоча й досі використовуються операторами. Замість них, ідеально підходять соцмережі на кшталт Інстаграм або Фейсбук. Також, для відправлення тексту можна використовувати емейл або ті ж месенджери.
Що важливо знати для заощадження інтернет-трафіку
Переважно, у багатьох користувачів присутні лімітовані пакети мобільного інтернету. Тому, варто зосередитися на способах економії, які допоможуть не опинитися офлайн до наступного поповнення рахунку. І перш за все, знадобиться ініціювати аналіз споживання трафіку. Це робиться через внутрішні налаштування смартфона, з оптимальним періодом в 30 днів. Зокрема, тут можна побачити софт, який споживає найбільше інтернету та, тимчасово призупинити його.
Але існують застосунки, які витрачають мегабайти навіть у неактивному стані. Наприклад, це можуть бути оновлення повідомлень або вбудована реклама. У цьому випадку, треба активувати “контроль трафіку” для всіх програм або, лише окремих застосунків. А ще доведеться вимкнути автоматичне завантаження контенту у месенджерах і соцмережах.