
12:26, 12 листопада 2017 р.
Нові сусіди Ірпінської міськради
В центрі Ірпеня за адресою вулиця Т.Шевченка, 2а/2 розпочав роботу Ірпінський центр позашкільної освіти. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив міський голова Ірпеня.
Раніше Ірпінський центр позашкільної освіти знаходився в місті Бучі і називався «Еколого-технічний центр творчості школярів». Після переїзду відкрито дев’ять нових гуртків. Всього їх працює 20, а головне всі – безкоштовні. Більше інформації щодо гуртків можна дізнатися на офіційному сайті Ірпінського центру позашкільної освіти.
«Тут навчають хореографії, судномоделюванню, образотворчому мистецтву, журналістиці та іншим цікавим речам. У планах – відкрити «Клуб іноземних мов» і створити «Гурток арт-терапії», де діти займатимуться казко-терапією, сміхо-терапією та пісковою терапією. Тому чекаємо молодих педагогів з новими ідеями!» – пише Володимир Андрійович
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Джазові вечори, рок-н-рол й нове шоу від «Чорного Квадрату»: афіша квітня в Caribbean Club та Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
4 квітня
ТОП новини
Оголошення
19:54, 23 березня
5
00:03, 27 березня
15:43, 27 березня
1
12:26, 4 квітня
335
live comments feed...