• Головна
  • Кращі віртуальні екскурсії в Україні
Новини компаній
13:00, 1 квітня 2020 р.

Кращі віртуальні екскурсії в Україні

Новини компаній

Ви ведете активний спосіб життя і любите відкривати щось нове для себе? Ви мрієте відправитися в подорож, помилуватися пам'ятками, відвідати музеї, побачити землю з висоти пташиного польоту або покататися на гірських лижах, але до відпустки поки далеко? Не біда, з розвитком IT-технологій ці можливості втілюються в реальності, але тільки віртуальної.

Кращі віртуальні екскурсії в Україні, фото-1

Сьогодні не виходячи з дому, можна стрибнути з парашута завдяки відео у форматі 360 VR на YouTube, подивитися на всі експонати Лувру, завантаживши додаток Musée du Louvre HD, або побувати в одному з казино Макао з PokerStars VR. Українцям пропонуються віртуальні тури по музеях й містах світу, а так само завжди є можливість познайомитися з історією своєї країни.

Віртуальні тури нашої країни

З визначними пам'ятками Чернівців, Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Черкас та Вінниці можна познайомитися на сайті Мандруй Україною. Він створений за допомогою професійних фотографів Google Local Guides, обладнання яких складається з найпотужніших об'єктивів, швидкісних квадрокоптерів, всього того, що є новітнього на цю пору.

Українські музеї просто неба. Автентична Україна

Минулого року було втілено в життя спільний проект Уряду України та компанії Google «Автентична Україна».У ньому пропонуються віртуальні тури по музеях, театрах, дерев'яних церквах та інших визначних пам'ятках нашої країни.

У добірці цього туру – 7 музеїв, кожен з яких представляє минулу епоху в окремо взятому районі. Під час цієї подорожі ви зможете доторкнутися до минулого, подивитися, як жили наші предки, відчути приналежність до національних джерел. Вам належить познайомитися з експозиціями таких музеїв:

  • Ужгородський Національний музей архітектури та побуту

  • Національний музей народної архітектури та побуту України (Пирогово)

  • Музей просто неба «Мамаєва слобода»

  • Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини

  • Музей просто неба «Резиденція Богдана Хмельницького»

  • Музей народної архітектури та побуту «Шевченківський гай»

  • Музей просто неба «Запорізька Січ»

Віртуальний тур по Острозькому замку

Районний центр Острог, розташований у Рівненській області, маловідомий. І мало хто знає, що вершину двадцятиметрового пагорба вінчає замок незвичайної краси. Вежа донжон, фортечні стіни, а з вікон замку видніється долина та річка Вілія. Як був влаштований побут жителів замку, хто й коли у ньому жив – можна побачити своїми очима.

«Поле Полтавської битви»

Більшість при словосполученні «Полтавська битва» представляє бій армії Петра Першого зі шведським королем Карлом Дванадцятим. І мало хто знає, що на цьому полі відбувалися й більш ранні, й більш пізні події, але усі вони докорінно змінювали хід історії. Тут билися війська литовського князя Вітовта з ординським ханом Темір-Кутлуєм, у рішучій битві на смерть сходилися воїни гетьмана Івана Виговського й полтавського полковника Мартина Пушкаря, на цій землі під час Другої світової війни проводилася операція «Френтік». Про ці та про інші події ви зможете дізнатися, відвідавши сайт заповідника «Поле Полтавської битви».

Музей-садиба Івана Котляревського у Полтаві

«Енеїда» давно стала українською класичною літературою, п'єса «Москаль-чарівник» залишається актуальною й сьогодні, а «Наталка Полтавка» – настільною книгою багатьох українців.

У центрі Полтави розташована садиба, де народився та прожив усе своє життя великий письменник, основоположник української мови, Іван Котляревський. Віртуальний тур розповість про перші роки життя письменника, та про те, яким була його сім'я, як жили люди його епохи.

Київський національний академічний театр оперети

3D-тур по театру оперети – захватне заняття. Можна побувати за лаштунками, розглянути ліпнину на стелі, захопитися фантазійними люстрами та канделябрами, пройти по коридорах театру й представить, як заходив до гримерки Іван Козловський або як виспівувався Сергій Авдєєв. Іноді здається, що прозвучать оплески, ось-ось відкриється завіса й на сцену вийдуть зірки...

Водоспад «Поріг ревучий»

Якщо ви втомилися від екскурсій по музеях – пропонуємо відвідати Монастирський острів на Дніпрі та помилуватися на водоспад «Поріг ревучий». Зараз це – рукотворний твір, а до зведення Запорізької ГЕС це, дійсно, був бурхливий поріг Дніпра. Декоративний водоспад створено в пам'ять про українських козаків які долали пороги, що несуть загибель, на своїх суденцях з гордим ім'ям «Чайка». Відкриття водоспаду відбулося сім років тому, у 2013 році. Водоспад досить високий (17 метрів), та широкий (20 метрів), володіє природною міццю й силою. Навіть в 3D-графіку здається, що чути шум прибою й відчувається, як вода з небувалою міццю розбивається об скелі.

Український Стоунхендж

Кращі віртуальні екскурсії в Україні, фото-2

Тиха річка Гірський Тікич перед входом у Буцький каньйон, перетворюється на пораненого звіра: стільки мощі з'являється в ній, щоб зробити ось цей, останній стрибок через брили граніту та продовжити свою плавну течію далі.

Гранітний «український Стоунхендж» входить в топ-100 найкрасивіших місць України. Високі гранітні скелі (30 й більше метрів) розташувалися на берегах річки, утворивши природний каньйон шириною близько 80 метрів, та довжиною трохи менше ніж 3 кілометрів. Одне з найулюбленіших місць відпочинку туристів. Навіть у віртуальній реальності вражає своєю суворою красою та силою. Вчені кажуть, що вік скель може досягати більше 2 мільярдів років, а окремих порід – понад 3,2 мільярда.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...