
Фото
11:04, 12 квітня 2020 р.
Надійне джерело
Буча не Бородянка: бучанці в шоці від рішення Федорука
Фото

Громадськість Бучі в пух і прах рознесла ініціативу Анатолія Федорука зробити центром району Бородянку замість Ірпеня.
Так-так, це не жарт. Мер Бучі та міська рада, переконані, що Бородянка, як центр району, є більш перспективною для бучанців в плані інфраструктури та набагато зручнішою, ніж Ірпінь.
Таке рішення назвали найбільш безглуздим за всю історію правління Федоруком.
«Простіше кажучи, з точки зору логістики, а не політики, яку приплітають опоненти, більш правильно, якщо ми не збільшуватимемо транспортне навантаження в бік Києва, а навпаки, розвантажимо столичний напрямок за рахунок Бородянки, з якою в Києва, Бучі та Ірпеня є пряме сполучення електричкою»,- так аргументує своє рішення Федорук
Бучанці в шоці і кажуть, що таке рішення міської ради-це великий крок назад. Містяни стурбовані, що їх думку ніхто не враховує, а вони точно не хочуть в Бородянку.
Зауважимо, що Київською обласною державною адміністрацією підготовлено та подано до Міністерства громад і територій проєкт, згідно з яким Київську область поділено на 5 районів — одиниць субрегіонального рівня, серед яких Ірпінський район у складі об'єднаних територіальних громад: Боярська, Бучанська, Бородянська, Вишгородська, Гостомельська, Іванківська, Ірпінська, Поліська тощо.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: В Бучі провели дезінфекцію храмів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Як забезпечити чисте повітря в приміщенні: огляд фільтровентиляційних установок CFS-5 та CFS-10
Новини компаній
09:30
Вчора
11:00
25 липня
У Кам’янському продають легендарний завод: що він може
Новини компаній
11:00
24 липня
Київ у добу без права на архівну пам’ять
Новини компаній
17:00
21 липня
Оголошення
11:18, 25 липня
3
23:49, 16 липня
9
11:36, 16 липня
1
12:19, 20 липня
live comments feed...