
Фото
10:50, 20 січня 2021 р.
Надійне джерело
Стали безхатченками: 9 службових собак з Бучанської колонії залишилися на вулиці
Фото
Раніше редакція "04597" розповідала історію про закриття Бучанської колонії і про те, що там на голодну смерть приречено близько півсотні тюремних котів. Тепер виявилося що на території колонії знаходиться і 9 службових собак, які стали безхтченками.
Протягом 2 тижнів цих собак потрібно прилаштувати в інше місце на службу. Це породисті собаки, які навчені дисципліні охорони, а через розформування колонії стали нікому непотрібними. Волонтери б'ють на сполох.
"Ці собаки в силу специфіки служби передаються виключно людям, які розуміють особливості породи і рід служби собак. Ці собаки не готові до переїзду в домашні умови!",- зауважує волонтерка Ірина Мурга.
Попри це собакам необіхдний корм, а працівники колонії їх можуть перетримати у себе лише тиждень.
Просимо волонтерів і всіх небайдужих відгукнутися! Кому потрібні собаки для охорони підприємств- звертайтесь!
Допомогти фінансово (купівля корму) можна за реквізитами: 5168 7456 0212 2324 Мурга Ірина.
Деталі стосовно службових собак можна дізнатися за телефонам: Тетяна +380677991826, Ірина +380969446644.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Домашній арешт замість в'язниці: суд виправдав скандального догхантера Святогора
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Компанія «Casino.ua» приєдналося до ініціатив із розвитку відповідальної гри в Україні
Новини компаній
17:00
Вчора
У Києві підбили підсумки проєкту «Право на сім’ю» — Ірпінь серед активних громад-учасниць
Новини компаній
17:00
Вчора
18:30
5 травня
Діти та ІТ: як створити перший сайт і що таке Front-end розробка
Новини компаній
18:00
5 травня
12:19
5 травня
ТОП новини
Оголошення
16:59, 27 квітня
5
16:59, 27 квітня
21:25, 3 травня
12
live comments feed...