
Суспільство
17:54, 23 березня 2021 р.
Надійне джерело
В ЖК Єсенін повністю згоріла квартира: в Ірпені збирають кошти постраждалим
Суспільство
Сьогодні, 23 березня, в місті Ірпінь, що на Київщині, загорілася двокімнатна квартира у новому ЖК Єсенін. Дим було видно з усіх частин міста.
Як повідомляють рятувальники, на місце пожежі було направлено два відділення 36 ДПРЧ м. Ірпінь, одне відділення 35 ДПРЧ м. Буча, одне відділення 53 ДПРП сел. Гостомель та авто драбину 36-ДПРЧ м. Ірпінь.
Загалом, на місці працювало 17 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки. Причина загорання у новобудові та збитки від пожежі наразі встановлюються.
Без житла зараз залишилися жінка з 16-річним сином. Речі у квартирі та меблі згоріли дотла. Зараз сім’ю прийняли сусіди.
Підтримати людей у біді можна, перерахувавши кошти на карту Приватбанку: 5363542011707859 Ганноцкая Татьяна.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: В Ірпені можуть зупинити увесь громадський транспорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
31 березня
ТОП новини
Оголошення
10:46, 20 березня
07:56, 20 березня
21
11:20, 28 березня
10:05, 20 березня
live comments feed...