
Фото
11:33, 25 березня 2021 р.
Надійне джерело
Чемпіонат світу з мотокросу у Приірпінні перенесли на 2022 рік
Фото
Цього року Приірпіння мало першим приймати Чемпіонат світу з мотокросу 2021, але змагання перенесли на 2022 у зв'язку з пандемією COVID-19. Про це повідомив організатор чемпіонату, депутат Ірпінської міської ради Олександр Пащинський.
«Чемпіонат світу з мотокросу серед екіпажів перенесено на 2022 рік. Наслідки пандемії COVID-19 продовжують відчуватися у світі спорту довше, ніж передбачав будь-хто з нас. Хоча в багатьох країнах Європи програму вакцинації вже розпочато, проте щодо перших чотирьох етапів Чемпіонату було внесено зміни. Перенесено на 2022 рік етапи змагань, що мали відбутися на мототрасі СТК “Сона”, що в місті Буча (Україна), Бру (Франція), Маркело (Нідерланди), та третій етап в Крамоліне (Чехія) перенесено на жовтень 2021 року. Всі ми засмучені такою новиною. Але в той же час ми з командою рішуче налаштовані продовжити роботу і вже наступної весни провести найяскравішу та найзахопливішу подію року», – зауважив Пащинський.
Нагадаємо, що минулого місяця Олександр Пащинський підписав меморандум про співпрацю з Red Bull Ukraine, які стали офіційним партнером на змаганнях.
Також Приірпіння прийматиме сезон змагань з мотокросу у 2023 році.
Як пройшов Фінал кубку України 2020 у Приірпінні - дивись тут.
До слова, мототрек "СОНА" визнали найкращим місцем проведення Чемпіонату світу з мотокросу у 2019 році.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: В Ірпені виявили історичну сенсацію: підпільний уряд УНР (ВІДЕО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:30
Вчора
Діти та ІТ: як створити перший сайт і що таке Front-end розробка
Новини компаній
18:00
Вчора
12:19
Вчора
Чому проєкти МАСЦО часто залишаються лише на папері
Новини компаній
09:00
Вчора
18:28
4 травня
ТОП новини
Оголошення
12:52, 1 травня
11:58, 26 квітня
2
12:07, 26 квітня
live comments feed...