
Пригоди
09:07, 16 червня 2021 р.
Надійне джерело
В Ірпені 5-річна дитина застрягла головою у металевій альтанці
Пригоди
Вчора, 15 червня, ірпінським рятувальникам довелося рятувати дитину, яка застрягла головою у металевій альтанці. Дитина відбулася легким переляком.
Гуляючи разом з мамою на центральній площі Ірпеня, 5-річна дівчинка просунула голову між колонами металевої альтанки, а висунути її самостійно не змогла. Довелося викликати на допомогу Муніципальну варту і професійних рятувальників. За допомогою спеціального знаряддя вони звільнили дитину.
Дівчинка мужньо трималась і майже не плакала. Ніяких тілесних ушкоджень вона не отримала, тому й допомога медиків не знадобилась.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: В Ірпені відкрили сезон купання у фонтані
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:44
6 квітня
Джазові вечори, рок-н-рол й нове шоу від «Чорного Квадрату»: афіша квітня в Caribbean Club та Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
4 квітня
ТОП новини
Оголошення
21:11, 5 квітня
87
14:05, 5 квітня
12:26, 4 квітня
73
12:26, 4 квітня
604
live comments feed...