• Головна
  • З яких причин люди стають алкоголіками і як правильно їм допомагати
Новини компаній
17:10, 29 липня 2021 р.

З яких причин люди стають алкоголіками і як правильно їм допомагати

Новини компаній

Боротьба з алкогольною залежністю – це справжня війна за життя та здоров'я людини. Тому важливо усвідомлювати, що з цією проблемою неможливо розібратися вмовляннями чи погрозами. Коли людина на них реагує – вона ще не є алкоголіком. А коли залежність вже з'явилася, то такі методи не діють.

З яких причин люди стають алкоголіками і як правильно їм допомагати, фото-1

Річ у тім, що під час вживання алкоголю в великих кількостях стається викид адреналіну. Завдяки цьому людина і відчуває радість, щастя, хоче веселитися та всіх любити. Але потім настає дефіцит ендорфінів, і доки організм не почне виробляти їх в значній кількості, людина буде почуватися втомленою, нещасною, звинувачувати себе в різних дрібницях та думати про негатив.

Коли людина не є алкоголіком, часто саме цей стан переконує її в тому, що не варто більше пити у великих кількостях, і вона спокійно може тримати себе в руках. Бо не хоче переживати негатив. Але коли негативні думки є постійними супутниками людини в житті, вона обирає алкоголь, щоб хоч трохи заспокоїтися, забутися та відчути себе щасливою. На жаль, це щастя є лише ілюзією, бо воно не базується на реальних радостях.

Як показує практика, усі алкоголіки мають якісь душевні переживання, проблеми, вони переживають певні трагедії. Але через невміння чи небажання себе аналізувати, розбиратися в проблемі, такі люди просто починають пити, переконуючи себе, що це нормально і вони просто розслабляються. Через те, що в нашому суспільстві вживання алкоголю дійсно є нормою, залежні та їх оточення довго не бачать проблеми. А коли ситуація стає дійсно жахливою, родина хворого, найчастіше, починає шукати швидкий спосіб вирішити проблему за один день.

З яких причин часто кодують алкоголіків і чому цього не варто робити

Багатьом здається, що закодувати від алкоголю – це швидко, просто і відносно дешево. Людина перестане пити, а значить, проблема вирішиться. Насправді це не так.

Річ у тім, що кодування базується на гіпнозі. Людині навіюють думки про те, що вона вип'є і станеться щось жахливе. Тобто розвивають в хворому параною. На більшість такий гіпноз не діє, а ті, хто все ж перестає пити, все одно не можуть відчути себе щасливими. Бо всі причини алкоголізму лишаються і продовжують руйнувати психічне здоров'я, доводять до депресій, іноді навіть суїцидів.

Тому не варто вірити обіцянкам, що людина буде повністю здорова після одного сеансу, бо це просто нереально. Щоб допомогти хворому потрібне виключне комплексне лікування, допомога психолога та нарколога. А ще, хворий повинен добровільно лягти в стаціонар, бо під наглядом лікарів можна легше та швидше віднвити як психологічне, так і фізичне здоров'я.

Клініка доктора Кадирова пропонує таку допомогу, тому якщо сталася біда – не кодуйте хворого, а звертайтеся до справжніх спеціалістів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...