Новини компаній
12:00, 12 серпня 2024 р.
На що варто звернути увагу при купівлі брендового монітора
Новини компаній
Брендові вживані монітори Dell, HP, Lenovo, Acer, Eizo давно себе зарекомендували на ринку. При виборі таких моніторів не варто звертати тільки на дешеву ціну, але варто зрозуміти основні аспекти характеристик і технологій. Давайте тезово подивимось на купівлю вживаного монітора очима спеціаліста.
Гарантія. Усі пристрої мають гарантію від виробника або від магазину, яку за бажанням можна продовжити на 12-24 місяців.
Світова якість. Брендові монітори найчастіше надходять на вторинний ринок через заміну на нові пристрої, а не через те що ті поламались. На більшості великих корпорацій існує правило обов’язкової заміни всього обладнання. Тому ці вживані пристрої продовжують прекрасно працювати ще впродовж багатьох років.
Матриця. Найкраще вибирати IPS-матриці з хорошим кутом огляду і високою контрастністю. TN-матриці дешевші, але мають гірший кут огляду. Важливо перевіряти частоту оновлення. Для офісної роботи достатньо 60 Гц, а для ігор підходить 200 Гц.
Діагональ і роздільна здатність. Великий монітор дозволяє розглянути зображення в деталях. Оптимальні діагоналі 21-27 дюймів. Найпоширеніше роздільна здатність – 1920x1080 пікселів. Новітні моделі можуть забезпечувати роздільну здатність 4K, але при цьому потрібно мати більш сучасну відеокарту.
Підсвітка. Технологія LED підсвітки залишається найкращою завдяки адекватній ціні і якісному зображенню. LED-підсвітка використовує світлодіоди, розташовані по периметру екрана або по всій площі задньої панелі.Технологія CCFL використовує холодні катодні люмінесцентні лампи для підсвітки екрана. Лампи встановлені за панеллю і рівномірно освітлюють дисплей. Це має більш високе енергоспоживання порівняно з LED.
Покриття. Може бути матовим або глянцевим. Матові моделі стійкі до відблисків, глянцеві – мають більш насичені кольори. Тому в сонячних місцях варто обирати матову поверхню, а в затемнених глянцеву.
Стан. Монітори бути незначні дефекти: плями, биті пікселі, подряпини. Клас “A” це майже ідеальний стан. Немає пошкоджень на екрані, деякі моделі можуть мати подряпини на корпусі. Можуть бути відсутні упакування або закінчився термін гарантії. Робота монітора стабільна і без дефектів.Клас “B” можуть мати видимі дефекти і сліди експлуатації навіть на екрані. Ці дефекти не впливають на працездатність монітора. Невеликі плями або “биті” пікселі не заважають відображенню картинки. Такі монітори на 30 відсотки дешевші ніж класу “А”.
Тип екрану.
TN - Прості матриці з обмеженим кутом огляду і меншою кольоровою точністю.
IPS - Поліпшена версія TN з покращеним кутом огляду і кольоровою точністю.
LCD - Один з перших видів рідкокристалічних моніторів з пасивною матрицею.
TFT - Активна матриця з можливістю передачі мільйонів відтінків. Більшість комп’ютерних моніторів виготовлені за цією технологією.
Зовнішні роз'єми. Впродовж розвитку технологій розроблялись різні роз’єми для підключення моніторів до відеокарти. Серед них можна виділити такі.
VGA – самий давній і найпоширеніший роз’єм, підтримує роздільну здатність до 1280×1024 пікселів.
DVI – один з перших цифрових інтерфейсів і забезпечує роздільну здатність 1920x1080 пікселів і вище.
HDMI – роз’єм для досягнення найкращої якості зображення, підтримує FullHD і роздільну здатність до 3840×2160 пікселів, а також передачу звуку.
DP - Display Port новітній спосіб підключення одного або двох моніторів, підтримує 4K і 3D зображення.
Вибір надійного продавця.
Якщо ви шукаєте вживаний монітор та вагаєтесь що вам обрати, то вам варто звернутись до перевірених продавців з позитивними відгуками в інтернеті, де пропонують широкий асортимент та здійснюють безкоштовну доставку у всі регіони України.Якщо ви шукаєте вживаний монітор для дому чи для оснащення офісу, варто звернути увагу на пропозиції від магазину вживаної брендової техніки “1х1”, котра крім того має авторизований сервісний центр по ремонту комп’ютерної техніки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:53
3 січня
11:16
3 січня
11:00
3 січня
21:22
30 грудня 2024 р.
20:18
30 грудня 2024 р.
Оголошення
19:47, 22 грудня 2024 р.
15:56, 3 січня
34
10:06, 1 січня
1
19:05, 29 грудня 2024 р.
5
10:06, 1 січня
1
live comments feed...